Październik to Miesiąc Bibliotek i Miesiąc Dobroci dla Zwierząt. Połączyliśmy te dwa tematy i w ramach Przerwy na czytanie czytaliśmy książki o zwierzętach wypożyczone z biblioteki. W szkole uczą się teraz klasy 1-3, nie wszyscy jeszcze dobrze czytają; ci, co już potrafią czytać- czytali sobie i innym, tym, którzy jeszcze nie bardzo umieją. Pięknie czytały wszystkie wychowawczynie, namówiliśmy na Przerwę na czytanie także panią księgową, panią sekretarkę i panią od biologii. Przerwa na czytanie to wielka ogólnopolska, a w tym roku także międzynarodowa akcja czytelnicza.
Zachęcamy wszystkich zmęczonych, smutnych, zniechęconych- zróbcie sobie Przerwę na czytanie, a zobaczycie, że świat stanie się weselszy i przyjazny.
P.S.
Największym powodzeniem cieszyły się książeczki o kotach i kocich sprawach. Co na to miłośnicy psów?