Aktualności
Życzenia wakacyjne
Życzenia wakacyjne
Drodzy Uczniowie!Dyrektor Szkoły oraz wszyscy Pracownicy życzą Wam wspaniałych, pogodnych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Bezpieczne wakacje
Bezpieczne wakacje
Dbajcie o swoje bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą, w górach, na rowerze czy podczas zabaw z rówieśnikami. Przypominamy również o znajomości numerów alarmowych oraz zasad bezpiecznego spędzania wolnego czasu – wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie na przygotowanym plakacie.
26 czerwca 2026 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Tego dnia na sali gimnastycznej spotkali się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Mimo upalnej pogody wszyscy z uśmiechem uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu, które zakończyło kolejny rok nauki.
Pamiętamy o naszych Patronach!
Pamiętamy o naszych Patronach!
19 czerwca 2026 roku, delegacja naszych uczniów wzięła udział w oficjalnych miejskich obchodach 121. rocznicy wybuchu Rewolucji 1905 roku i Powstania Łódzkiego.
Dzień Patrona Szkoły
Dzień Patrona Szkoły
W ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły uczniowie klasy czwartej wraz z nauczycielem historii udali się pod Pomnik Rewolucjonistów 1905 roku znajdujący się w Parku im. Józefa Piłsudskiego.
Dzień Patrona Szkoły
Dzień Patrona Szkoły
W tym roku Dzień Patrona Szkoły upłynął pod znakiem sportowej rywalizacji i doskonałej zabawy. Pogoda dopisała, dlatego wszystkie konkurencje mogły odbyć się na świeżym powietrzu.
,,Trzymaj Formę"
,,Trzymaj Formę"
W dniu 18 czerwca 2026 r. odbyło się podsumowanie projektu „Trzymaj Formę!”. Przez cały rok szkolny uczniowie klas V–VIII aktywnie uczestniczyli w realizacji programu.
1 czerwca 2026 r., z okazji Dnia Dziecka, wszyscy uczniowie naszej szkoły wybrali się do kina Cinema City. Na miejsce udaliśmy się pieszo. Spacer był bardzo przyjemny dzięki słonecznej i ciepłej pogodzie.
Dzień Dziecka
Dzień Dziecka
Drodzy Uczniowie! Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam: tyle pizzy, żeby nie zmieściła się na stole, tyle lodów, żeby nie zdążyły się roztopić, tyle zabawy, żeby nikt nie miał czasu na nudę, tyle śmiechu, żeby bolały Was policzki, tyle marzeń, żeby starczyło ich na całe życie!
Wyjście do Teatru Klasy IV i V
Wyjście do Teatru Klasy IV i V
28 maja 2026 r. klasy 4 i 5 wraz ze swoimi wychowawcami wybrały się do Teatru Pinokio na spektakl pt. „Mity”. Uczniowie mieli okazję przenieść się do świata bogów i herosów oraz poznać niezwykłe historie zaczerpnięte z mitologii.
Spartakiada Przedszkolaka 2026
Spartakiada Przedszkolaka 2026
28 maja 2026 r. w naszej szkole odbyła się Spartakiada Przedszkolaka. Pogoda dopisała, dlatego zawody sportowe mogły odbyć się na pobliskim boisku „Orlik”. Odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 12, które sportowe emocje przeżywały wspólnie z uczniami naszej klasy pierwszej.
Wycieczka klasy I i II
Wycieczka klasy I i II
19 maja uczniowie klas I i II uczestniczyli w wycieczce do Bolimowa oraz Konarzewa. Podczas pobytu w Bolimowie dzieci brały udział w ciekawych warsztatach garncarskich, podczas których mogły własnoręcznie wykonać gliniane naczynia. Nie zabrakło również wspólnego pieczenia kiełbasek przy ognisku.
Zielona szkoła w Folwarku Konnym Hermanów
Zielona szkoła w Folwarku Konnym Hermanów
Folwark Konny Hermanów to wyjątkowe miejsce na mapie Polski, położone wśród zieleni, ciszy i pięknej przyrody niedaleko Nowe Miasto nad Wartą.
Powodzenia dla Ósmoklasistów !!!
Powodzenia dla Ósmoklasistów !!!
Powodzenia na egzaminach ósmoklasisty! Niech wiedza, spokój i wiara w siebie pomogą Wam osiągnąć jak najlepsze wyniki!
Wyjście klasy I do Teatru Arlekin
Wyjście klasy I do Teatru Arlekin
W dniu 5 maja klasa pierwsza wybrała się do teatru Arlekin na przedstawienie pt. „Calineczka”. Uczniowie punktualnie przybyli na miejsce zbiórki, a następnie razem wyruszyliśmy autobusem do teatru. Na miejsce dotarliśmy krótko przed rozpoczęciem przedstawienia. Towarzyszyła nam piękna pogoda.
