Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

OBIADY

Dzieci, których obiady są dofinansowane przez MOPS oraz uchodźcy nie korzystają z systemu obiadowego.
Obiady w szkole od 3 kwietnia 2023 (poniedziałek)

Logowanie do systemu wraz z wykupieniem obiadów możliwe będzie od 27 marca 2023 r.
Catering obsługuje firma WNS Bistro Tomasz Sztaba (+48 692 419 864) sztabatom@gmail.com .
Zapisy, wypisy, płatność rodziców przez system obiadowy na stronie  www.wnsfood.pl.

SYSTEM OBIADOWY - REJESTRACJA UCZNIA 
 KROK PIERWSZY

Zarejestruj się. Otwórz stronę www.wnsfood.pl . Kliknij w przycisk „zarejestruj się” i wypełnij formularz. (Zalecana przeglądarka CHROME. W przypadku Safari, system może sprawiać trudności w wyborze klasy).

Na podany podczas rejestracji e-mail przyjdzie login, hasło oraz informacja o przetwarzaniu danych. Od tej chwili konto jest aktywne i po zalogowaniu się przez stronę www.wnsfood.pl można w pełni z niego korzystać.

KROK DRUGI 

Zaloguj się do systemu. Jako użytkownik możesz zmienić hasło na bardziej przyjazne przez zakładkę „zmień hasło”.

Po zalogowaniu się na stronie startowej jest widoczny kalendarz, a w nim: - na zielono dni kiedy są wydawane obiady - na czerwono dni w których obiadów nie ma.

Każdego dnia do godziny 8:00 jako rodzic możesz zgłosić rezygnację z uczestnictwa w obiedzie dziecka (system zamyka się o godzinie 8:00). W tym celu „klikamy” w dany dzień i jeśli podświetli się na czerwono potwierdzamy zgłoszenie przez „ok” w ukazanym komunikacie. Decyzję można zmienić klikając ponownie w dany dzień. Po zmianie na kolor zielony należy potwierdzić zgłoszenie przez kliknięcie „ok” w komunikacie który się ukaże.

KROK TRZECI 

Wybór dania. Podczas rejestracji wybieramy, czy dziecko będzie jadło cały obiad, czy też jedno z dań, dodatkowo tłoczony sok etc. i ten wybór system przyjmuje jako domyślny. Jednak przeglądając jadłospis można zmienić lub wykluczyć jedno z dań. W tym celu należy wybieramy „Przejdź do kalendarza wybory wielkości porcji”. Po otwarciu możemy zmienić porcje w konkretnie wybranym dniu.

PŁATNOŚCI 

W celu dokonania płatności za obiady należy wybrać przycisk „Przejdź do płatności”. Po otworzeniu zakładki ukazuje się kalendarz płatności w którym zaznaczamy poszczególne dni miesiąca. Na dole strony klikamy na przycisk „Zapłać szybkim przelewem”. Dalej postępujemy zgodnie z instrukcjami.

W przypadku anulowania obiadów np. z powodu choroby dziecka, powstała nadpłata przechodzi na następny okres rozliczeniowy. Możemy wykupić jednorazowy obiad (lub na kilka dni). W tym celu należy zaznaczyć kwadrat przy dniu za który chcemy opłacić i wybrać opcję „Zapłać szybkim przelewem” Płatności nie można dokonywać w sekretariacie placówki.

REZYGNACJA Z OBIADÓW 

W każdej chwili można całkowicie zrezygnować z obiadów. W tym celu należy na stronie głównej wcisnąć przycisk „Całkowita rezygnacja z obiadów”.