Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

OBIADY

Dzieci, których obiady są dofinansowane przez MOPS oraz uchodźcy nie korzystają z systemu obiadowego.
Obiady w szkole od 3 kwietnia 2023 (poniedziałek)

Logowanie do systemu wraz z wykupieniem obiadów możliwe będzie od 27 marca 2023 r.
Catering obsługuje firma WNS Bistro Tomasz Sztaba (+48 692 419 864) sztabatom@gmail.com .
Zapisy, wypisy, płatność rodziców przez system obiadowy na stronie  www.wnsfood.pl.

SYSTEM OBIADOWY - REJESTRACJA UCZNIA 
 KROK PIERWSZY

Zarejestruj się. Otwórz stronę www.wnsfood.pl . Kliknij w przycisk „zarejestruj się” i wypełnij formularz. (Zalecana przeglądarka CHROME. W przypadku Safari, system może sprawiać trudności w wyborze klasy).

Na podany podczas rejestracji e-mail przyjdzie login, hasło oraz informacja o przetwarzaniu danych. Od tej chwili konto jest aktywne i po zalogowaniu się przez stronę www.wnsfood.pl można w pełni z niego korzystać.

KROK DRUGI 

Zaloguj się do systemu. Jako użytkownik możesz zmienić hasło na bardziej przyjazne przez zakładkę „zmień hasło”.

Po zalogowaniu się na stronie startowej jest widoczny kalendarz, a w nim: - na zielono dni kiedy są wydawane obiady - na czerwono dni w których obiadów nie ma.

Każdego dnia do godziny 8:00 jako rodzic możesz zgłosić rezygnację z uczestnictwa w obiedzie dziecka (system zamyka się o godzinie 8:00). W tym celu „klikamy” w dany dzień i jeśli podświetli się na czerwono potwierdzamy zgłoszenie przez „ok” w ukazanym komunikacie. Decyzję można zmienić klikając ponownie w dany dzień. Po zmianie na kolor zielony należy potwierdzić zgłoszenie przez kliknięcie „ok” w komunikacie który się ukaże.

KROK TRZECI 

Wybór dania. Podczas rejestracji wybieramy, czy dziecko będzie jadło cały obiad, czy też jedno z dań, dodatkowo tłoczony sok etc. i ten wybór system przyjmuje jako domyślny. Jednak przeglądając jadłospis można zmienić lub wykluczyć jedno z dań. W tym celu należy wybieramy „Przejdź do kalendarza wybory wielkości porcji”. Po otwarciu możemy zmienić porcje w konkretnie wybranym dniu.

PŁATNOŚCI 

W celu dokonania płatności za obiady należy wybrać przycisk „Przejdź do płatności”. Po otworzeniu zakładki ukazuje się kalendarz płatności w którym zaznaczamy poszczególne dni miesiąca. Na dole strony klikamy na przycisk „Zapłać szybkim przelewem”. Dalej postępujemy zgodnie z instrukcjami.

W przypadku anulowania obiadów np. z powodu choroby dziecka, powstała nadpłata przechodzi na następny okres rozliczeniowy. Możemy wykupić jednorazowy obiad (lub na kilka dni). W tym celu należy zaznaczyć kwadrat przy dniu za który chcemy opłacić i wybrać opcję „Zapłać szybkim przelewem” Płatności nie można dokonywać w sekretariacie placówki.

REZYGNACJA Z OBIADÓW 

W każdej chwili można całkowicie zrezygnować z obiadów. W tym celu należy na stronie głównej wcisnąć przycisk „Całkowita rezygnacja z obiadów”.