Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Aktualności

Targi Edukacyjne

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024 odbędzie się dnia 04.09.2023r o godz 9:30 w sali gimnastycznej.

Zapraszamy.

Z wizytą w Teatrze Arlekin

23 lutego kl. V, VII i VIII pod opieką wychowawców odwiedziła siedzibę Teatru Arlekin, by obejrzeć spektakl „Czar(cie) gry” oraz wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez edukatorkę teatralną. To był dobrze spędzony czas.

Liceum Sportowo-Mundurowe

22 lutego 2024 r. do naszej szkoły przyszli uczniowie z Liceum Sportowo - Mundurowego. które znajduje się przy ul. Piotrkowskiej 276. Uczniowie tego Liceum wraz swoją nauczycielką przedstawiło ofertę szkoły.

Dzień Otwarty

19.02.2024
Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

19.02.2024

Mamy zaszczyt zaprosić przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami na Dzień Otwarty w naszej szkole. Przygotowaliśmy atrakcje. Warto przyjść i zobaczyć.

Żonkile - informacja

Nasza szkoła w ramach współpracy z Muzeum Żydów Polskich POLIN po raz piąty bierze udział w akcji społeczno-informacyjnej „Żonkile – Łączy nas Pamięć”. Jej finał, jak co roku, odbędzie się 19 kwietnia.

Pomoc dla Domu Małego Dziecka

W tym roku nasza szkoła zaangażowała się w pomoc dla Domu Małego Dziecka. Uczniowie i nauczyciele przynosili kosmetyki, artykuły higieniczne, ręczniki. Wszystkie zgromadzone rzeczy zostały przekazane do odpowiedniej placówki. Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazane serce i pomoc ;)

Dzień Babci i Dziadka

Babcia i dziadek to osoby, na które zawsze możemy liczyć.Ich święto to wyjątkowa okazja, aby przekazać im podziękowania za wspólnie spędzone chwile. Czego można życzyć? Przede wszystkim miłości, szczęścia oraz spełnienia marzeń.

Dzień Głośnego Czytania

Dzisiejszy Dzień Głośnego Czytania poświęcony był pamięci ofiar II wojny światowej. Wspólne czytanie lektury "Asiuni" Joanny Porazińskiej przybliżyło nam realia ponurych czasów wojny, widziane oczami dziecka. Polecamy tę wyjątkową książeczkę dzieciom i rodzicom.

Na świetlicy fajnie jest...

U nas na świetlicy jest jest bardzo miło. Codziennie robimy bardzo fajne rzeczy. Rysujemy, relaksujemy się, gramy w cymbergaja, piłkarzyki, gry planszowę. Mamy ciekawe zajęcia i możemy oglądać interesujące filmy...