Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Francuska Akademia Młodego Inżyniera - FAMI

W bieżącym roku szkolnym Jan Nadolny, uczeń klasy ósmej SP40, brał udział  we Francuskiej Akademii Młodego Inżyniera, która jest projektem  Politechniki Łódzkiej zorganizowanym z Ambasadą Francji w Polsce oraz Stowarzyszeniem Agence Universitaire de la Francophonie. 

Była to czwarta edycja tego projektu, który miał na celu przybliżyć uczniom  kreatywną metodę pracy Design Thinking, dzięki której można rozwinąć kompetencje i wiedzę w odkrywaniu nowych wyzwań, tworzyć nowe rozwiązania będąc nastawionym na efekt i skuteczność w atmosferze współpracy. 

W ramach Akademii Janek uczestniczył w zajęciach z języka francuskiego na poziomie A2 z lektorem z Francji, w cyklu warsztatów techniczno-naukowych oraz kulturowych, a także projekcie grupowym związanym tematycznie z regionem łódzkim realizowany w grupie międzynarodowej metodą Design Thinking.

Serdecznie gratulujemy Jankowi i dziękujemy opiekunowi p. Beacie Twarkowskiej-Ostafińskiej -nauczycielce języka francuskiego w SP40.