,,Trzymaj Formę"
W dniu 18 czerwca 2026 r. odbyło się podsumowanie projektu „Trzymaj Formę!”. Przez cały rok szkolny uczniowie klas V–VIII aktywnie uczestniczyli w realizacji programu.
W ramach projektu brali udział w zajęciach z wychowania fizycznego oraz biologii, podczas których zdobywali wiedzę na temat zdrowego stylu życia. Uczniowie poznali zasady zdrowego odżywiania, dowiedzieli się, jak komponować wartościowe posiłki oraz jak ważną rolę w codziennym życiu odgrywa aktywność fizyczna.
Dzięki udziałowi w programie wszyscy uczestnicy poszerzyli swoją wiedzę na temat zdrowia i przekonali się, że odpowiednia dieta oraz regularny ruch mają ogromny wpływ na dobre samopoczucie i prawidłowy rozwój organizmu.
