Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

26 czerwca 2026 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Tego dnia na sali gimnastycznej spotkali się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Mimo upalnej pogody wszyscy z uśmiechem uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu, które zakończyło kolejny rok nauki.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania zgromadzonych gości, po czym nastąpiła część oficjalna. Wprowadzono sztandar szkoły i wspólnie odśpiewano hymn Polski. Ważnym i podniosłym momentem było uroczyste przekazanie sztandaru młodszym uczniom.

Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Krzysztof Chmiel, który podsumował mijający rok szkolny. Przedstawił osiągnięcia uczniów, pogratulował sukcesów oraz omówił wyniki nauczania i frekwencję.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród i dyplomów uczniom, którzy wyróżnili się bardzo dobrymi wynikami w nauce, wzorowym zachowaniem oraz sukcesami w konkursach i zawodach sportowych.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna. Uczniowie klasy ósmej przygotowali pełen humoru kabaret, w którym z sentymentem wspominali osiem lat spędzonych w szkole podstawowej. Występ dostarczył publiczności wielu powodów do śmiechu i wzruszeń.

Nadszedł także czas pożegnań. Uczniowie klasy ósmej w pięknych słowach podziękowali swojemu wychowawcy za wspólnie spędzone lata. Wzruszające chwile przeżyli również uczniowie klasy trzeciej, żegnając swoją dotychczasową wychowawczynię.

Po pełnych emocji wystąpieniach uczennica klasy trzeciej zaprezentowała energetyczny taniec w stylu hip-hop, który został nagrodzony gromkimi brawami.

Na zakończenie uroczystości Pan Dyrektor ogłosił, że wakacje właśnie się rozpoczęły, życząc wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom bezpiecznego, radosnego i pełnego niezapomnianych przygód letniego wypoczynku!