Życzenia wakacyjne
Drodzy Uczniowie!
Dyrektor Szkoły oraz wszyscy Pracownicy życzą Wam wspaniałych, pogodnych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Niech każda chwila letniego wypoczynku będzie pełna uśmiechu, ciekawych przygód i odpoczynku zgodnego z Waszymi zainteresowaniami. Korzystajcie z wakacji mądrze, rozwijajcie swoje pasje, odkrywajcie nowe miejsca i cieszcie się każdym dniem.
Wróćcie do szkoły we wrześniu wypoczęci, zdrowi, z nowymi doświadczeniami oraz pełni energii i zapału do zdobywania wiedzy w nowym roku szkolnym.
Do zobaczenia we wrześniu!
